SE SOKOLEM DO ŽIVOTA aneb SVĚT NEKONČÍ ZA VRÁTKY, CVIČÍME SE ZVÍŘÁTKY

V projektu s názvem Se Sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky se zaměřuje na nejmladší generaci - na předškoláky.

Děti se učí vnímat pohyb jako přirozenost a součást jejich života a to díky kladné motivaci, při které je všemi aktivitami provází postavičky zvířátek.

SYSTÉM PODPORY PROFESNÍHO ROZVOJE UČITELŮ A ŘEDITELŮ

Zapojili jsme se do projektu Systematické podpory pro všechny učitele a ředitele, který nabízí inspiraci, aktuální informace a zkušenosti.

Pomáhá učitelům učit.

Přispívá k profesnímu rozvoji ředitelů.

Propojuje školy.

PARTNERSKÁ ŠKOLA SYPO

PILOTÁŽ MODELU SYSTÉMU PODPORY ZAČÍNAJÍCÍCH UČITELŮ

Od června 2020 jsme zapojení do Pilotážního modelu systému podpory začínajících učitelů.

ŠABLONY III MŠ BALZACOVA

Mateřská škola opět získala finanční podporu v rámci šablon III na zajištění vzdělávání dvouletých dětí - financování chůvy v MŠ Balzacova a v MŠ Kosmonautů v částce 462 000,-Kč.

ŠABLONY II MŠ BALZACOVA

Mateřská škola získala finanční podporu v rámci Šablon II na zajištění vzdělávání dvouletých dětí - financování chůvy v MŠ Balzacova a v MŠ Kosmonautů v částce 730 00,-Kč.