Co nás čeká v květnu
Duben

Co nás čeká v květnu

13. - 14. května - bude probíhat zápis do mateřské školy

14. května - předškoláci se dopoledne účastní vzdělávacího programu "S tygříkem se učím rád, se značkou jsem kamarád" , který si pro ně připravily policistky Městské policie na dopravním hřišti.

21. května se budeme fotografovat s celou třídou, abychom měli hezkou vzpomínku na naše kamarády ze školky. Cena 45 Kč.

28. května - pojedeme s dětmi ze druhé a třetí třídy na výlet do Liščího mlýna ve Frenštátě pod Radhoštěm. Bližší informace vyvěsíme zvlášť na nástěnky do šatny.

30. května - se půjdeme podívat na důležitou práci našeho místního záchranného sboru - policie a hasičů, děti si vezmou do batůžku pití a podle počasí i pláštěnku.

31. května - oslavíme všichni ve školce nejdůležitější den pro naše nejmenší - Den dětí. V dopoledních hodinách přijede divadlo Šamšula a potom nás čeká zábava na zahradě nebo ve školce - podle počasí.

16. květen - cvičení ve Sportovní hale - 2.třída, 3.třída

9. a 23. května - cvičení ve Sportovní hale - 3.třída

Besídky nebo dílny ke Dni matek - sledujte nástěnky ve svých třídách.