Pozor, začínáme!

Tak už je to zase tady!

Paní učitelky, paní uklízečky i paní kuchařky uklízejí, vymetají pavučiny, myjí hračky tak moc, až se všechno třpytí.

Nevěříte?

Tak to ve čtvrtek 1. září uvidíte.

Školku otevíráme jako obvykle v 6 hodin ráno, ale pozor, nemusíte tak brzo vstávat, můžete přijít až do 8,30 hodin.

Zavíráme v 16,30 hodin.

Na dveřích budete mít napsáno, do které třídy půjdete. Budou to Hvězdičky, Rakeťáci nebo Komety?

Pro nové děti to bude překvapení a pro Vás, kdo jste už tady chodili, tak to zůstane stejné.

Pokud si ještě chcete prodloužit prázdniny, nezapomeňte nám napsat, abychom Vám omluvili stravu (den dopředu).

Od 1. září jsou všechny děti přihlášeny k celodenní docházce. Více informací o stravování a platbách máte na našich stránkách.

U nových dětí si můžete domluvit pouze dopolední svačinu v rámci adaptace.

Rodičům nových dětí dnes přišel přihlašovací email, kde se již dostanou k administraci omlouvání dětí - kliknete na link a nastavíte si heslo. To si dobře uložte nebo zapamatujte.

Tak naši milí, vezměte si s sebou ranec dobré nálady, papuče, věci na převléknutí a přijďte, školka je na pro Vás připravena!

A kdo neví, co je ranec, ať si to zjistí :-)

Hezké poslední prázdninové dny!!!

Holky z Vaší školky.