Vážení rodiče,

dovolte, abych Vám oznámila, že jsem ke dni 30.9.2022 podala výpověď z funkce ředitelky mateřské školy a zároveň celkově i z MŠ Kosmonautů.

Po oznámení zřizovateli a následné schůzce s paní vedoucí odboru školství a kultury jsme se domluvili na dočasném vedení školy.

Zástupcem statutárního orgánu bude do konce kalendářního roku paní zástupkyně z MŠ Balzacova p. Kunčická, kancelář se tedy stěhuje zpět na MŠ Balzacova. Na Kosmonautů zůstává zástupkyní p. Filipová.

Pro Vás, jako zákonné zástupce a pro Vaše děti se nic nemění, vše zůstává (kromě mě) na svém místě.

Zřizovatel teď zvažuje možnosti a řešení této situace a slíbil, že co nejdříve budeme vědět, co dál.

Vážení rodiče, věřte, že to pro mě nebylo jednoduché rozhodnutí, ale kdo mě znáte, tak víte, jaká jsem a často jste se mě ptali, proč budu dělat ředitelku. Byla to pro mě nová životní výzva a já jsem se k ní postavila nejlépe, jak jsem mohla.

Ale člověk míní a život mění. A já chci zase dělat práci, kterou umím nejlépe a která mě baví - práce s dětmi - chybí mi.

Přeji Vám do života jen to dobré, buďte zdraví, šťastní a spokojení a věřte, že jsem Vás všechny moc ráda poznala a vážím si všech společně prožitých chvil.

Mgr. Ivana Potyková