Novinky v roce 2023

Milí rodiče,

Máme pro vás dvě novinky pro rok 2023. Bohužel se s námi rozloučila naše keramická pec a tak již není možné další tvoření s dětmi. Pro rok 2023 se tedy kroužek keramiky ruší. Abyste ale nebyli ochuzeni, otevíráme kroužek „Klubík předškoláka“ pro všechny předškolní děti z celé MŠ. Program povede p. uč. Renáta Mihulková v původní době kroužku keramiky, tj. v sudé úterky od 14:45 do 15:30. Své děti nahlaste na svých třídách, počítáme ale se všemi předškoláky.

Protože máme ve školce jen hodné děti, přinesl všem Ježíšek ještě jeden dárek pro jejich zdraví. Do každé třídy máme nově zvlhčovače vzduchu. Proto Vás prosíme, abyste dětem přinesli náplň do tohoto zvlhčovače, používá se zde Vincentka popř. aroma olej.