Lyžařský výcvik v Řece

Termín: 31. 1. – 4. 2. 2022 ve Ski areálu v Řece

Lyžařská škola je situována na modré sjezdovce ve Ski Areálu Řeka a disponuje uzavřeným dětským rájem (mírný svah s mini vlečkem, veselými překážkami atd.)

Pro pokročilé lyžaře pak širokou uměle zasněžovanou sjezdovku, ideální pro zdokonalování techniky a další rozvoj lyžařských dovedností. Výuku provádějí zásadně vyškolení a certifikovaní instruktoři.

Výuka probíhá 5 dnů, od pondělí do pátku, vždy dopoledne, aby byly děti odpočaté a na oběd mohly být zpět ve školce.

CENA: 2600 Kč na dítě a 5 dnů, v ceně zahrnuto: minimálně 15 hodin výuky – vleky a instruktory, dopravu 5x tam a zpět, pitný režim, uschování lyží, závěrečný závod, malé odměny.

JÍDLO, PITNÝ REŽIM: celou dobu je k dispozici teplý čaj, zároveň si můžete doobjednat svačinky (obložený rohlík -pomazánka/salám/šunka/sýr) 30Kč/den.

MOŽNOST PŮJČENÍ VÝSTROJE (k dispozici přímo na sjezdovce):

• zapůjčení komplet výstroje (na jedno dítě a 5 dnů) 800 Kč

• zapůjčení lyží (na jedno dítě a 5 dnů) 500 Kč

• zapůjčení bot (na jedno dítě a 5 dnů) 300 Kč

• zapůjčení i helmy (na jedno dítě a 5 dnů) 100 Kč

Přihlašujte děti ve svých třídách, kde si také vyzvedněte „Dotazníky k lyžařskému kurzu“.