Škola v přírodě - den čtvrtý

Máme za sebou poslední celý den školy v přírodě. 

Kreslení na kamínky byla naše hlavní aktivita na dopoledne. Snažili jsme se aby byly co nejbarevnější. V průběhu kreslení ostatní děti hrály živé zvířátkové pexeso, honěnou s dračími ocásky a s panem učitelem Honzou jsme si osvojili základy společenského chování na večerní diskotéce. Naučili jsme se, co je pánská a dámská volenka a jak se při tanci držet. Musíme se pochválit, že nám to všem moc šlo. 

 Po obědě jsme měli za úkol uložit nabarvené kamínky do lesa,do kterého jsme šli pohádkovou cestou, aby přes noc na ně mohl zasvítit měsíc a tím dát znamení vílám, aby v lese ukryly vzácný poklad. Po zpáteční cestě jsme se snažili najít dva stejné lístečky. Tím jsme přišli na to, že nikde v přírodě nenajdeme dva stejné lístky. Vždy budou v něčem odlišné. 

 Odpoledne nás ještě čekala již zmiňovaná diskotéka, na kterou jsme se všichni moooooc těšili. Zatančili jsme si na české i zahraniční písničky, v páru i sólo a užili si to. Následovalo krátké povídání panem majitelem o Velkých Karlovicích a Penzionu Školka. 

Děti měly dnes možnost poslat vzkazy domů, které zde přikládám:

  • Kubík - Posílám Vám moc moc pusinek. Za chvíli už přijedu. Tak a to je všechno :)
  • Izabelka - Milá maminko a tatínku a Fido, mám Vás moc ráda.
  • Klaudinka - Milá maminko a tatínku, děkuji za dopisy. Mám Vás moc ráda. Moc se mi po Vás stýská. Těším se na kolo a posílám pusinky.