Přerušení provozu

Vážení rodiče,

v návaznosti na opatření vyvolaná epidemiologickou situací a trvalým poklesem stavu dětí, které aktuálně docházejí do MŠ Vám sdělujeme, že Rada města Havířova přeruší provoz od pátku 20.03.2020 v MŠ, jejichž zřizovatelem je město Havířov.

Toto opatření v tuto chvíli platí do odvolání.

Informace k vydání žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy.

Rodič, který má v péči dítě do 10 let a které navštěvuje naši mateřskou školu, může požádat o vydání žádosti o ošetřovné naší školu uzavřenou dle nařízení Rady města Havířova od 20. 03. 2020. Potvrzené Žádosti o ošetřovné na děti vydává naše kancelář v úředních hodinách k tomu určených.

Můžete si ji vyzvednout v pracovní dny:

Pondělí - Pátek od 08:00 do 12:30 hodin v kanceláři mateřské školy Balzacova.

Pokud Vám tato doba úředních hodin nevyhovuje, pak můžete požádat školu o vydání potvrzené žádosti telefonicky 553810423 nebo 739613794 nebo emailem na [email protected] a potvrzenou žádost Vám předem připravíme.

Ohledně dalšího vývoje situace doporučujeme sledovat naše stránky.