Pozdravy ze školky

Zdravíme Vás všechny ze školky, kluky , holky i rodiče!!!

V naší školičce se teď momentálně dělá generální úklid, desinfikuje se , co to dá, uklízí se zahrada, paní kuchařky leští hrnce i pokličky, nacházíme spoustu zapadlých a ztracených hraček a dílků do stavebnic - no prostě hotové poklady!!!

Vy se určitě stejně jako my těšíte, až školka zase otevře vrátka a vy do nich vesele poskočíte. Věřte, že třídy jsou podivně tiché, chybí nám tady dětský smích, nové obrázky a výtvory, Velikonoce jsou před námi a tady není žádná výzdoba.....

Dokonce i naše agama vousatá- Píďa musela na prázdniny, protože by jí bylo samotné smutno.

Přejeme Vám všem hodně a ještě více zdraví, pohodu a pevné nervy, protože věříme tomu, že ne vždy je to jednoduché.

Proto jsme se rozhodli, že byste nám mohli dát vědět, jak se vlastně doma máte. Posílejte nám fotečky, jak něco tvoříte, vyrábíte, jak je Vám veselo.....

Můžete na email [email protected], já to pak budu vkládat na webovky, ať máte přehled, co dělají Vaši kamarádi. Máte i zapnuté komentáře pod článkem, tak můžete i tam.

Dále zde máte odkaz na stránky, kdybyste už nevěděli, co s dětmi podniknout  www.babyonline.cz/skolka-hrou


Ještě vzkaz pro rodiče ohledně školného - vzhledem k delšímu uzavření mateřské školy bude výše školného upravena dle Vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších....Jak dlouho budeme uzavření - netušíme. Určitě sledujte webové stránky školky, budeme Vás informovat o aktuální dění.

Ještě jednou Vás zdravíme a přejeme moc a moc zdraví!!!!

S pozdravem Ivana Potyková a celým kolektivem MŠ

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.