Pomozte nám rozkvést!
Květen

Pomozte nám rozkvést!

Vážení rodiče,

jak jste si jistě všimli, začali jsme s úpravou záhonku před mateřskou školou. Děti z Ekolínku hrabaly jehličí z bývalého keře a paní učitelka Irenka si namasírovala svaly a pustila se do okopávání záhonu, vykopala několik děr, aby našla to správné místo bez kamenů a zbytků ze stavby pro naši novou sakuru.

Obracíme se na Vás s prosbou- pokud vlastníte zahrádku nebo máte možnost nám podarovat nějaké trvalky pro náš nový záhonek, velice to oceníme nejen my, děti, ale později i různorodý hmyz, který se nám na zahradu nastěhuje a třeba využije naše hmyzí domečky, které mají stále volná místa k bydlení.

Děkujeme Vám za spolupráci a těšíme se, až nám to kolem krásně rozkvete!!!