K zápisu do mateřské školy

Vážení rodiče,

zveme Vás k zápisu do mateřské školy, který bude probíhat od 3. 5. do 14. 5. 2021 Zápisy budou bez osobní přítomnosti dětí a jejich zákonných zástupců!

Poskytování informací k zápisům od 9.00 - 12.00 hodin na telefonním čísle 596 411 015

Zákonný zástupce doručí k přijetí k předškolnímu vzdělávání tyto dokumenty:

• Žádost o přijetí s čitelnou e-mail adresou!
  • Evidenční list dítěte s potvrzením od lékaře (tužkou nahoru můžete napsat, do které třídy chcete dítě umístit- sourozenec, kamarád...)
  • Prostou kopii rodného listu
  • Povinnost očkování se netýká dítěte, které začne plnit povinné předškolní vzdělávání.

V této souvislosti upozorňujeme, že zápis je povinný pro děti, které k 31. 8. 2021 dovrší 5-ti let, pokud ještě do MŠ nedocházejí.

Kde tiskopisy najdu:

Dokumenty – formuláře – zápis 2021 příloha článku

Způsob doručení - jedním z následujících způsobů:

• vhozením do poštovní schránky umístěné na budově  MŠ

• emailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý mail)!

• datovou schránkou

• v krajním případě osobním podáním v MŠ, po telefonické domluvě

Co se bude dít dále...

• dokumenty zaevidujeme do Protokolu pod jednacím číslem

• na Vaši emailovou adresu zašleme přidělené registrační číslo pod kterým Vaše dítě povedeme. Prosíme o čitelně vyplněnou emailovou adresu v Žádosti!

• na uvedenou emailovou adresu Vám budeme postupně zasílat informace (společná schůzka, předání tiskopisů před vstupem do školky a podobně)

• cca 19. - 20. 5. zveřejníme na webových stránkách registrační čísla přijatých dětí

Spádová oblast - Havířov-Podlesí, Havířov-Město, Havířov-Šumbark, Havířov-Životice, Havířov-Prostřední,  Suchá, Havířov-Dolní Suchá

Dokumenty: